LIFE STYLE

Casa; Mauro Lipparini ile birlikteliğinin eşsiz uyumunu gözlemleyeceğiniz üç farklı koleksiyonu ile ruhunuza hitap ediyor. Kişinin bireysel duyarlılığını yansıtan, ideal ve anlamlı ev arayışının cevabı Allover,
Sürekli bir evrim sürecinden doğan, keşiflerinde sınırları zorlayarak çekici bir kimlik sunan Mare Nostrum,
İtalya'nın doğal güzelliklerinden aldığı ilham ile saf çizgileri ve zengin detayları buluşturan Italia…
Scroll Down

Explore

LIFE STYLE

Casa; Mauro Lipparini ile birlikteliğinin eşsiz uyumunu gözlemleyeceğiniz üç farklı koleksiyonu ile ruhunuza hitap ediyor. Kişinin bireysel duyarlılığını yansıtan, ideal ve anlamlı ev arayışının cevabı Allover,
Sürekli bir evrim sürecinden doğan, keşiflerinde sınırları zorlayarak çekici bir kimlik sunan Mare Nostrum,
Saf çizgileri ve zengin detayları buluşturan, İtalya manzaralarından ilham alan isimleri ile Italia…
Scroll Down

Casa International ve Mauro Lipparini yepyeni Allover koleksiyonuyla keşiflerine devam ediyor.

Allover; ideal ve anlamlı bir ev arayışının cevabı.

Allover; kişinin bireysel duyarlılığını yansıtan sıcak ve misafirperver bir ev arayışında, Odysseus'un efsanevi topraklar boyunca yaptığı Homeros yolculuklarında özetlenen yuva arayışını çağrıştırıyor. Sınırsız çeşitlilikteki iç mekan dekorasyonuna esnek bir şekilde dahil edilebilen ayırt edici ve çarpıcı ürünlere sahip Allover koleksiyonu; yaşam alanlarınızın geniş bir yelpazede davetkar ruh hallerini ve tonlarını ifade etmesini sağlar.

Mare Nostrum koleksiyonu, antik ve modernin en iyilerini kucaklayan çekici bir kimlik ifadesi arayışında keşfedilmemiş bölgeleri keşfederek sınırları zorluyor.

Mare Nostrum; geçmişe, günümüzün yaşam tarzlarına ve esenlik duygusuna dair olağanüstü güncel bir anlayış.

Akdeniz'in çok ırklı ve çok kültürlü, ancak her biri kendine özgü ve benzersiz olan yüzlerce yıllık çeşitli uygarlıklarında bir yolculuğu çağrıştıran koleksiyon, geniş kapsamlı mirasın taze, cesur kombinasyonlarla kaynaşmasını temsil ediyor. Her parçanın stilistik etkiler açısından zengin, şüphe götürmez bir şekilde çağdaş, ancak zamansız tasarımı, çarpıcı biçimde zarif topluluklarda diğerleriyle uyum içinde çalışır. Sosyal oturma ve yemek odalarından samimi yatak odalarına kadar, ustalıkla oluşturulmuş bu iç mekanlar, eklektik ama zarif bir şekilde tutarlı bir vizyon taşır.

Mare Nostrum'un estetiği, sürekli bir evrim sürecinden doğar. Akdeniz havzasının hareketli limanlarında ve pazarlarında binlerce yıldır karşılaşılan, etkileşim halindeki farklı halklar ve bakış açılarıyla dolup taşan gibi. ve birbirini karşılıklı olarak etkileyen, çağlarla değişen ama köklü gelenekte ve stilistik ilhamlarla dolu "füzyon". Bölgenin büyük zanaatkarlık, el yapımı mükemmellik tarihinden yararlanan ve Casa International'ın endüstriyel titizliği ve tasarımdaki en son gelişmelere duyarlılığı ile güçlendirilen koleksiyon, sevgi ve hayranlığı bir araya getiriyor. geçmişe, günümüzün yaşam tarzlarına ve esenlik duygusuna dair olağanüstü güncel bir anlayış.

Mauro Lipparini'nin Casa için tasarladığı koleksiyon olan Still Life "Italia" üç farklı ruh halini yansıtıyor.

Ev ortamının neredeyse sonsuz çeşitlilikte kişiselleştirilmiş yorumlarına izin veren çağdaş, zamansız ve lüks şık. Bu kişiye özel his, İtalya'nın özüdür. Ülkenin güzel kasaba ve köylerinden ve enfes manzarasından ilham alan isimlere sahip parçalar, değiştirilebilir malzeme ve renklere sahip, özenle eklemlenmiş esnek öğeler dizisi olarak tasarlandı. Saf çizgileri ve zengin detayları ile gelenekleri modern bir zarafetle kucaklayan bir atmosfere sahipler.

Mauro Lipparini imzalı, sıra dışı bir ruhun asil yansımasını yaşam alanınıza taşıyacak yeni Outdoor koleksiyonumuz yakında Casa mağazalarında.

Casa Outdoor, geleceğin öngörüsü ve felsefesi ile birlikte bugünün tarzına odaklanan üretim sürecine sahip bir koleksiyondur. Konforu son teknoloji ile buluşturan, geleceğin yaşam trendlerini sanatsal dokunuşlarla detaylandıran tasarımları ve zengin ürün çeşitliliği ile yeni Outdoor koleksiyonu çok yakında sizlerle.