KOLEKSİYON

ITALIA

Italia koleksiyonu, Çağdaş (Contemporary), Zamansız (Timeless) ve Lüks Şıklık (Luxury Chic) diye adlandırılan üç farklı atmosfer ve yaşam tarzı temasıyla, iç mekanlara sınırsız derecede kişisel yorum katmaya olanak tanıyor. Bu kişiye özel tasarım duygusu Italia koleksiyonunun özünü oluşturuyor. Koleksiyondaki parçaların adları, İtalya'nın güzel kasabaları, köyleri ve enfes manzaralarından ilham alınarak belirlendi. Özenle tasarlanan her bir parçası, farklı renk ve malzeme seçenekleriyle sunuluyor. Koleksiyon, sade çizgileri ve zengin detaylarıyla, gelenekselle moderni harmanlayan bir atmosfer yaratıyor.

TORREANO

COSIA;

VULCANO

VULCANO

MARTANA

TREVISINA

STROMBOLI

ITALIA > Contemporary

Güzellik ve Uyum
Büyük Huzur
Stil Konuşuyor
Daha Güzel Bir Akşam Yemeği İçin
Çağdaş

Asitle finisaj yapışmış, soğuk çekilmiş çelik taşıyıcılı çok işlevli aksesuarlar; zarif mermer tabla seçenekleriyle (masif ahşap, lake veya cam da kullanılabilir) göz alıcı bir kontrast yakalarken, deri veya kumaş seçenekli Latisana kanepenin ince kapitone dikişi ile de uyum sağlıyor.

Rosolina masa ilhamını Japon çay geleneğinde önemli bir yeri olan bambu karıştırıcıdan alıyor. Rosolina’nın ince formu, sanki geleneksel çay seremonisine katılmışsınız gibi bir hava estiriyor. Masanın parlak, saten cilalı bronz görüntüsü, altın varak hissi veriyor. Bronz işlemeli egzotik palissandro mermeri gibi masa tablası seçenekleriyle, form ve işlevi mükemmel biçimde birleştiriyor.
Kapaklı veya kapaksız olarak sunulan Liro büfeler, asitle pürüzlendirilmiş veya düz cilalı doku seçenekleriyle gelen masalarla takım oluşturuyor. Dekorasyonda kendi imzasını atmak isteyenler içinse, birbirinden şık puflar seçenekleri genişletiyor. Aslında, parçalar arasındaki uyumItalia koleksiyonunun tüm temalarıyla kombin yapma imkanı da sunuyor. Doğal renkli deriler ve dokulu, soğuk gri tonlarla birleşiyor.

Cosia büfe, estetikten taviz vermeden sayısız kombin seçeneği sunuyor: tablalar, yanlar ve kapakların (menteşeli veya kayan) her biri farklı malzemeler, kaplamalar ve renklerde ısmarlanabiliyor.
Hem klasik ikili ve üçlü kanepe seçenekleri, hem de modern modüler koltuk takımı versiyonları bulunan Torreano serisinin sade ve doğal tasarımı, yumuşak ve hacimli koltuk minderleriyle birleşince samimi, konuksever bir konfor hissi uyandırıyor. Düz koltukları, köşe üniteleri ve şezlongları dahil modüllerin tümü farklı boyutlarda mevcut olduğu için Torreano her oturma odasına uyumlu hale gelebiliyor.

Bordano yemek masasının masif ahşap tablası, çelik ayakların zarif formuyla çarpıcı bir kontrast yaratıyor. Hassas ergonomik tasarımı, Arcole yemek sandalyelerinin yumuşak ve kucaklayıcı formlarıyla birleştiğinde unutulmaz bir konfor sağlıyor.

Çağdaş teması, Italia koleksiyonunun çok yönlülüğünü gözler önüne sererken, her parçanın eşsiz havasını ve ifadesini de öne çıkartıyor: inceliği sadelikle buluşturan füme meşe ve füme cam, koyu kehribar rengi parlak lake cilayla doğallığı yakalarken; çikolata kahvesi saten kaplı metaller,
doğal renkli deriler ve dokulu, soğuk gri tonlarla birleşiyor.

ITALIA > TIMELESS

Zamansız
Sakin ve Havalı

Zamansız teması, degrade dokusu, yumuşak ve sıcak tonlarıyla adeta bir zarafet timsali. Temanın estetik yaklaşımı geleneksel malzemelere güncel bir yorum getiriyor: Filicudi, çekiçle dövülmüş veya fırçalanmış bronz; yumuşak toprak tonlarındaki lake cilalarla uyum sağlayan mumlu demir ve Amerikan cevizine tepeden tırnağa çağdaş bir dokunuş katıyor.

Geniş kumaş yelpazesi ve yumuşak deri seçenekleriyle Agordo yemek sandalyesi son derece zarif. Agordo’nun bir eyeri andıran kıvrımlı hatları, benzersiz dikişleriyle öne çıkartırken, Italia koleksiyonunun her parçasında gösterilen olağanüstü el işçiliğiyle de göz dolduruyor.
Cordovado koltuğun keskin hatları, Casa’nın muhteşem döşemecilik geleneğini sürdürürken, tarzı ve modüler kompozisyonuyla modern bir yaklaşım sergiliyor. Esnek ve hareketli kasası, ahşap, lake, metal veya kösele ayak seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebiliyor ve dayanıklılığıyla ortamı tamamlıyor.

ITALIA > LUXURY CHIC

Lüks Şıklık
Pozitif Dokunuşlar
Sınırsız İmkanlar

Lüks Şıklık temasının göz alıcı lake cilasının, fırçalanmış pirinç ve antrasit grisi kadifeyle yakaladığı heyecan verici kontrastları, Italia koleksiyonunu benzersiz bir zarafet ve kaliteyle buluşturup lüks şıklığı yakalıyor.

Sağlam ama hafif Ravello masanın, asitle cilalanmış ve soğuk çekilmiş çelik taşıyıcısına, özel üretilmiş paneller eşlik ediyor. Paneller farklı ahşap çeşitlerinden, mermerden ve hatta sert veya yumuşak deriden üretilebiliyor. Ravello her boyuttaki tablaya uyum sağlayabiliyor, hatta büyük bir konferans masası olarak da kullanılabiliyor.

Positano kanepe ile her şeyin mümkün olduğunu hissedeceksiniz. Olağanüstü modülerliği ve esnekliği sayesinde, Positano’nun tüm öğeleri yuvarlak hatları ve çok katmanlı platformlarıyla, düz veya köşe takımları, simetrik veya asimetrik koltuk grupları halinde, yüksek veya alçak kolçak alternatifleriyle sayısız dekorasyon seçeneği sunuyor. Koltuk minderleri ve arkalıkları iskeletin etrafında kolayca hareket ettirilebilir, böylece istediğiniz keyifli oturma alanlarını yaratabilirsiniz.