CASA VE LIPPARINI

Cesur ve güçlü birliktelik..

Casa ve Lipparini'nin güçlü iş birliği, baştan sona yaşanabilirlik duygusu ile zarafetin sonsuza kadar bir arada olduğu tasarım anlayışını örnekliyor.

Casa ve ünlü İtalyan tasarımcı Mauro Lipparini, 2015 yılında güçlerini birleştirerek “Casa International” markası altında uluslararası mobilya pazarına cesur ve güçlü bir adım attı.

Casa ve Lipparini birlikteliği yeni ufuklara doğru ilerlerken, İtalyan minimalizminin tanımlayıcı özellikleri olan sade, net formlar ve güçlü çizgilerle tamamlanan koleksiyonlar; keyifli bir ruh, akışkan bir zevk ve olasılık duygusu ile harmanlanarak sunuluyor. Cesur renkleri, organik dokuları ve yaratıcı görsel konseptleri özgürce kullanan Mauro Lipparini; klasik minimalizmin paletini genişleterek, eskimeyen estetiğin dolaysızlığını ve gücünü heyecan verici yeni bir çağa getiriyor. Mauro Lipparini, Casa’nın geleneklerini ve uzun süredir başarılı olan vizyonunu günümüzün dinamiğine taşıyan özgün koleksiyonlar tasarladı.

Allover, Mare Nostrum, Italia…

Kişinin bireysel duyarlılığını yansıtan Allover, keşiflerinde sınırları zorlayarak çekici bir kimlik sunan Mare Nostrum ve saf çizgileri zengin detaylar ile buluşturan Italia. Casa & Mauro Lipparini birlikteliğinin eşsiz uyumunu gözlemleyeceğiniz bu eşsiz koleksiyonları keşfedin..

Mauro Lipparini

Mauro Lipparini'nin benzersiz mimarlık felsefesi dünya çapında tanınmakta ve ilgi ile takip edilmektedir. 2011 yılında tasarım alanında dünyanın en prestijli onuru olan Good Design® Global Awards ödülünün sahibi olan Lipparini; Young & Design Milano ve International Du Pont Award Köln uluslararası tasarım yarışmalarında da birincilik ödülüne layık görüldü.

İtalyan minimalizminin tanımlayıcı özellikleri olan yalın formlarda, net ve güçlü çizgilerle kendine yer edinen Lipparini’nin çalışmaları, keyifli ve canlı bir olasılık duygusu ile doludur. Cesur renkleri, organik dokuları ve yaratıcı görsel kavramları özgürce kullanan Lipparini, klasik minimalizmin paletini genişleterek, saygın estetiğin dolaysızlığını ve gücünü heyecan verici yeni bir çağa getiriyor.